Manažerská triáda – reference

Děkuji za pěkný a přínosný workshop.  A v čem pro mne byl přínosný? Sice už pár školení za sebou mám, ale i na tvém jsem se dozvěděl pár věcí, které sice v praxi používám, ale neuměl jsem je pojmenovat. Například rozhovor 1+1 nebo tlačit a táhnout. Dále bylo zajímavé se setkat s lidmi z jiných oborů a slyšet jejich problémy, zkušenosti a řešení.
Co bych měnil? Asi nic. Tak jak tento workshop probíhal mi plně vyhovovalo.

Martin, vedoucí konstrukce


Workshopy Manažerské triády mi rozšířily obzory ve vedení lidí, tím mi pomohly si některé věci srovnat a začít ověřovat v praxi. Ale také jsem si potvrdila věci, které již dávno aplikuji, jen jsem je nedovedla pojmenovat. Díky tomuto workshopu jsem si utřídila mnoho myšlenek a rozhodla se do dalšího roku pro jisté změny. Je to určitý impuls, první krok, jak k lidem a věcem přistupovat trochu jinak, než doposud.  Tento workshop mi pomohl nejen po profesní stránce, ale i v osobní rovině. Velmi jsem se obávala, co se po nás bude chtít – když je to workshop (už jen to samotné slovo je odpudivé). Ale řekla jsem si, že se člověk musí překonávat a vyzkoušet i věci, které mu nejsou tak úplně příjemné. A musí se přiznat, že to za to rozhodně stálo. Uvolněná atmosféra, přátelské prostředí a usměvavá lektorka, která má člověku co předat. Takže i takový introvert, jako já, se na další dvě školení těšil  :)

Martina, vedoucí provozu


Tvoje Triáda mi dala hodně. Poznala jsem trochu víc sama sebe, srovnala jsem si pracovní hodnoty a naučila se něco nového. Něco nového, pro mě dost podstatného. A to, že je důležité znát svojí hodnotu a totéž poskytnout svým spolupracovníkům. To  je pro mě to nej , co mi Triáda poskytla. Vše ostatní bude cvik a posléze rutina to uvádět do praxe. Ale jde mi to, už spoustu věcí aplikuji.
Co bych na workshopech změnila ? Nic, vůbec nic. Byly sestavené srozumitelně, atmosféru jsi dokázala udělat skvělou a pro další účastníky pokračuj s občerstvením s tyčinkami nebo co to bylo. Ty totiž všechny dny završily a ta setkání byla přátelská, poučná a nebyla nudná. Možná jsme měli i velké štěstí na kluky a možná je to jen tvá zásluha, to nedokážu posoudit.

Barbora, vedoucí provozu


Manažerská triáda byla úžasná! Musím se přiznat, že jsem přicházela bez velkého očekávání a o to víc jsem byla mile překvapena.
Čím déle jsem chodila, tím to bylo lepší. Díky Manažerské triádě jsem si věci utřídila, pojmenovala a hlavně plno myšlenek aplikovala (vtipné je, že jak v práci, tak v soukromí :) ).
Na základě Tvých rad a zkušeností se mi ještě více stmelil kolektiv, všichni jsou lépe motivováni, máme k sobě blíž a práce se daří.
Na školení bych nic neměnila. Bylo zábavné, dobře vedené – nikdo se nestyděl říci svůj názor nebo problém nahlas a to bylo fajn. Zkrátka pevně doufám, že se ještě uvidíme :) .

Romana, vedoucí provozu


Manažerská triáda mi přinesla uspořádání a lepší organizaci mého oddělení. Snazší domluvu s kolegy, kvůli lepšímu porozumění potřeb všech členů týmu. Pochopil jsem, k čemu slouží zpětná vazba, pravidelné porady a jak jednat jako manažer, abych svým jednáním motivoval svůj tým. Mnohokrát za to děkuji.

Martin, vedoucí kvality


Děkuji za školení, přínosné, příjemné, odpočinkové a přesto mi jely závity na 100%. Je skvělé pojmenovat věci pravými jmény, neskutečně mi to pomohlo do dalších kroků a dodalo více jistoty do další práce.

Už se opravdu těším na další.

Katka, Senior Sales Manager