Webinář na téma motivace

 

Připojte se na webinář:  „Jak měřit motivaci a rozvíjet ji“, kde vám představím nový praktický pohled na motivaci a diagnostický nástroj Motivační mapy.

Webinář zdarma                                            
20.5.2022 od 10:00
nebo 8.6.2022 od 14:00
Doba trvání semináře: 1h 15 min

Co získáte?

• Nový praktický pohled na motivaci, její kořeny a jak s ní pracovat.
• Seznámíte se s 9 motivátory pro práci.
• Informace o diagnostickém nástroji Motivační mapy a jeho využití v organizaci

A navíc:
• Možnost vyzkoušet si test a získat svůj motivační profil

Cílem je, abyste si našli, co z koučování můžete  využít ve své praxi a jaké jsou vaše silné stránky ve vedení rozhovorů a získali další možnosti jednání pro práci s lidmi.
Individuální koučování, kdy společně vyladíme Váš manažerský styl. Podpoříme to, co Vám funguje, překonáme, co Vás limituje, a rozvineme užitečné dovednosti a koncepty pro práci s lidmi.
Koučování se skupinou zaměřené na kreativní řešení aktuálního tématu firmy.
Vedete lidi?  Poznejte svůj manažerský styl a pronikněte do tajů motivace, zpětné vazby, řízení porad, hodnotících rozhovorů a mnohého dalšího. Zúčastněte se workshopu Manažerská triáda I, II, III – Role, lidi, výkon. 
Co motivuje Vás i Váš tým? Motivační mapy Vám pomohou podpořit motivaci a tím spokojenost, angažovanost a lepší výsledky. Více o motivačních mapách naleznete zde.

Chcete vědět, jak motivovat sebe a ostatní?

Přihlaste se k odběru Tipů a Triků z oblasti seberozvoje a koučování a jako poděkování od nás získáte e-book zdarma: „Jak motivovat sebe a svůj tým“ aneb „9 způsobů, jak zvýšit motivaci a energii“.