Webinář EPALE – Jak rozvíjet dovednosti kreativního mozku – empatii a inovaci

 

O CO SE JEDNÁ?

Určitě jste již mnohokrát slyšeli o emoční a faktické rovině komunikace. Abychom se v komunikaci dostali k faktickému cíli, je potřeba ošetřovat emoční rovinu. A k tomu potřebujeme empatii. Dovednost empatie patří mezi pět dovedností kreativního mozku.

Během webináře si ukážeme různá cvičení, jak empatii posilovat a využívat pro práci se skupinami, ať už vedete kurz, tým nebo poradu a také jak posílit empatii k sobě. Druhou dovedností, kterou se budeme zabývat, je inovace. Ukážeme si tři oblasti, ve kterých inovaci můžeme použít, a to když čelíme námitkám či dotazům, pro kreativnější brainstorming a pro práci s předpoklady a překážkami, které nás brzdí.

PŘED WEBINÁŘEM SI PŘIPRAVTE

Pokud chcete z webináře získat co nejvíce, připravte si před sledováním svou fotografii z dětství, do 13 let, kde vyzařuje vaše původní skutečná osobnost, prostě fotografii, kde se sami sobě líbíte a říkáte si, to jsem já. Použijeme ji v jednom z cvičení pro posílení empatie.

 

CO ŘEKLI ÚČASTNÍCI WEBINÁŘE

  • Pavlo, děkuju za webinář, naskočilo mi hned několik situací v našem týmu, které jsem mohl vyřešit komunikačně jinak, a líp.
  • Bavilo mě to :o)
  • Moc díky, příjemná ochutnávka něčeho, za čím musí být spousta práce a formulace myšlenek a postupů, ke kterým podvědomě sama směřuji.
  • Webinář byl super, mám ráda praktické uchopení technik, což se paní Pavlíkové skvěle povedlo i během 60 minut.
  • Skvělá aplikace improvizačního principu „ANO… A…“ do zpracování námitek nebo brainstormingu. Díky! ??
  • Krásně inspirativní a uklidňující seminář.
  • Děkujeme za podporu naší kreativity. Je super vědomě řídit rozum a emoce.

DALŠÍ WEBINÁŘ

Na webinář volně navážeme 7.12.2022, kdy budeme procvičovat další dovednosti kreativního mozku.