Motivační mapy – reference

Níže uvedené reference jsou ověřené. Zákazníci je zaslali e-mailem.

Na nabídku možnosti nechat si pro sebe zpracovat Motivační mapu jsem okamžitě kývla. Nacházím se v období, kdy jsem opustila zaměstnání a v hlavě mám spousty témat a nápadů, které bych chtěla realizovat. Je mi jasné, že nemohu dělat sto věcí najednou a musím si vybrat jednu, max. dvě a ty dělat s vášní a poctivě. Motivační mapa mi tak přišla do cesty v ten nejvhodnější okamžik.

Nevěřila jsem tomu, když mi Pavla poslala výsledek dotazníku a poté jsme vše ještě probraly osobně, že relativně krátký dotazník mě takto „odhalil“. Pravda, výsledek neodhalil žádné moje nové vlastnosti, nic o čem bych nevěděla, že jsem a dělám. Ale díky Pavle a jejímu rozboru jsem si spoustu věcí uvědomila, srovnala v hlavě a vím, na co si musím dávat pozor a naopak co mám posilovat a rozvíjet. A že žádné skóre, které z mapy vyjde, není lepší nebo horší. Když víte, jak s ním zacházet, velmi vám to pomůže ve vašem pracovním i osobním životě.

Štěpánka, koučka

 

Moc děkuji za perfektní webinář na téma motivace. Všechno bylo velice srozumitelné, pěkně vysvětlené a ohromně povzbudivé. Jsem rád, že vím, jak na koho reagovat a trošku mi to změnilo pohled.

Bylo velice zajímavé rozdělení motivační mapy člověka a týmu. Zároveň mě velice překvapilo rozdělení typů motivátorů – obránce, přítel, hvězda, ředitel, stavitel, odborník, tvůrce, duch a hledač. Vůbec jsem nevěděl, že se to dá takhle hezky vysvětlit, popsat a jejich zařazení podle změny a rychlosti.

Vojtěch, Training and Development Specialist

 

Motivační mapy jsou velice kvalitní a současně komplexní nástroj, skrze který jde odhalit mnohem více, než se na první pohled zdá. Přečtení mé osobní výsledkové zprávy bylo zajímavé, ale nevěděla jsem, jak to dál použít. Aby totiž bylo možné plně vytěžit, co v tomto nástroji skryto, je opravdu potřeba konzultace s proškoleným koučem. 

Následný hodinový rozhovor s Pavlou pro mě byl silný zážitek. Aniž bych jí říkala, co momentálně v pracovní oblasti řeším za různá dilemata a otázky, i dlouhodobé, k mému úžasu se při procházení mého profilu všechno objevilo a na všechny jsem si tím našla odpovědi, které absolutně dávají smysl! Pavly empatie, autentická lidskost a schopnost vnímání souvislostí byly nepostradatelnými ingrediencemi k tomuto posunu.

Společným rozhovorem se mi krásně vyjasnil i výhled na mou další cestu, do které si teď nesu novou energii, čerstvost a radost.

Kristýna, kariérní koučka

 

Naše běžné dny jsou o nevšedních změnách, kterými zvládáme s týmem provést naše klienty, dodavatele a celou firmu. Jednotlivé role v rámci této změny a její celkový úspěch je ovlivněn motivací všech zúčastněných.

Zvládli jsme v týmu pochopit sami sebe – naše vlastní motivátory a detailně si je pojmenovat. Zorientovali jsme se u motivátorů kolegů v týmu, kde vzájemné pochopení nám pomůže nastavit správné role v rámci cílených změn.

Dalším efektem společných workshopů je nástroj pro další rozvoj klíčových kolegů v týmu, kde s výsledky pracujeme společně i kolegové samostatně. Za sebe musím poznamenat velmi věcné debaty s Pavlou, děkuji.

David, manažer týmu řízení produktů

Mezi mé hodnoty patří progres, který je pro mne velmi důležitý ať už v práci nebo osobním životě.

Špatně by se ho dosahovalo bez kvalitního vzdělávání, které považuji za velmi důležité na úrovni jednotlivce, týmu i celé organizace a proto jsme si k nám do Vendor týmu pozvali skvělou koučku a lektorku Pavla Pavlíková, PCC ze společnosti INNERGY, s.r.o. s jejich neotřelou metodou Motivační mapy.

Proč jsem se rozhodl právě pro tuto metodu?

  • Naše práce má velký přesah, je dynamická, náročná a zaměřujeme se na progres v mnoha oblastech. Logicky tak potřebuji pracovat dlouhodobě s týmem, který bude velmi motivovaný a kvalitní.
  • Pro stabilní tým a dlouhodobý rozvoj je klíčová motivace na vysoké úrovni a nenechat ji upadnout ani za rok, za dva nebo za čtyři.
  • Motivace nejsou jen peníze, kamarádský kolega nebo inspirující šéf, ale je potřeba jít výrazně více do hloubky.
  • Motivační mapy nám pomohou rozkrýt to, co nás z podstaty definuje a motivuje. Nyní s tím budeme moci pracovat.
  • Nezapomeneme na žádný klíčový motivátor, který by nám pak dlouhodobě chyběl.
  • Pevné základy = Kvalitní dům, ve kterém se spokojeně žije.

Michael, Vendor Marketing Manager

Celkem dobře známe v našem týmu své osobnosti, jenže svou osobnost člověk jen tak nezmění. Můžeme ale změnit způsob, jak sebe i ostatní optimálně motivovat. Chtěli jsme proto vědět, co koho v našem týmu motivuje. A chtěli jsme to vědět nejen o druhých, ale i o sobě. To bylo důvodem, proč jsme se porozhlíželi po možnostech, jak své motivace poznat lépe. A objevili jsme motivační mapy a devět různých motivátorů.

Prostřednictvím online testu jsme zjistili, kdo má jaké motivátory nejsilnější a nakolik je má naplněné. Moc nám pomohl citlivý a osobní přístup Pavly. Před samotným vyplňováním online testů nám přišla krátce vysvětlit, co od mapování motivace můžeme čekat, a jak při vyplňování nejlépe postupovat. Nejužitečnější pak byla společná interpretace výsledků, nejdříve se všemi členy týmu a potom ještě s kolegy, kteří týmy vedou.

Markéta, ředitelka interního auditu


Motivace je významným faktorem výkonu. Pro stabilní a dlouhodobě intenzivně spolupracující tým může být právě správné pochopení motivace klíčové pro další rozvoj a růst týmu. Proto jsme se rozhodli nechat si vytvořit motivační mapy, a to jak individuální, pro jednotlivé členy týmu, tak společnou týmovou motivační mapu.

Správnému pochopení, interpretaci výsledků a zejména následnému plnému využití motivačních map významně pomohl závěrečný společný workshop vedený Pavlou. V případě dominantního motivátoru jsme se mimořádně shodli, v těch zbývajících se pak jako tým velmi dobře doplňujeme. Věřím, že detailní znalost toho, co a jak nás motivuje, plně využijeme při další spolupráci a rozvoji týmu.

Milan, Senior Manager


…Velký přínos měla pro mě závěrečná analýza mých motivátorů ve spojení s jejích naplněním. Tady se mi potvrdilo to, jak to v současnosti cítím i já a hlavně jsem si ujasnila, jaké kroky podniknout, aby se mi ´zoptimalizovalo´ naplnění hlavních motivátorů. Překvapilo mě, jaký může mít vliv na můj výkon podcenění jednoho z motivátorů a s pomocí Pavly jsem si určila, co udělat k jeho posilnění. 

Hana, HR konzultant

 


Test Motivačních map mi již během vyplňování umožnil plně si uvědomit, co ve svém životě potřebuji, abych byla spokojená. Výsledná zpráva a konzultace s Pavlou mi přinesla konkrétní kroky, co mohu pro to udělat. Velmi oceňuji profesionalitu, s kterou Pavla svoji práci kouče dělá.

Helena, Marketing