Pozitivní inteligence – Sabotéři – Reference

Workshop pozitivní inteligence mě naučil, že existují v mé hlavě sabotéři, kteří mě dokážou hodně potrápit, ale zároveň mi dokážou pomáhat. To, jak s nimi dále pracovat, tak aby byli užiteční a neškodili, je pro mě stále výzva. Nejsem totiž sám, kdo je má … Snažím se na tom dále pracovat a postupně to měnit. Na workshopu pro mě byly nejužitečnější příklady z života a praxe lektorky. A úplně nejlepší a nejzábavnější pro mě bylo, když jsme spolupracovali na problému jednoho z nás pomocí dovednosti vědmy (inovace). Co by mi možná pomohlo, je pokročilý workshop pro posílení dovedností přepínání na vědmu zejména v zátěžových situacích (stres, únava apod.)

Tomáš, General Manager Production Engineering


 

Do PQ programu jsem šla, abych se podívala na téma “odolnosti”, rovnováhy, postoje ke složitým situacím, vztahu k “tady a teď ”… z jiného úhlu. PQ na mě působilo jako více „hands on“ ad racionálnější, uchopitelnější přístup než meditace, mindfulness, apod.

Přinesl mi připomenutí, že tady a teď má mnoho podob, spoustu velmi konkrétních technik, vhled do dynamiky Vědmy a Sabotérů a mnoho dalšího.

I teď několik měsíců po skončení programu si často vzpomenu na sabotéry i vědmu, na PQ reps během dne (hlavně dech, sluchová, i doteková, i některá ze cvičení)

Michaela, Head of HR


 

Už delší dobu jsem hledala způsob či metody, jak se dostat do rovnováhy, umět se lépe a déle soustředit, jak být více v přítomnosti, jak dosahovat výsledků či úspěchů a zároveň být v klidu a v pohodě. Líbí se mi, že koncept pozitivní inteligence vychází z výzkumu neurologie, pozitivní psychologie a obsahuje teorii, o kterou se může opřít.

Program PQ mi přinesl více, než jsem od něj očekávala. Po absolvování 6týdenního kurzu vidím konkrétní výsledky. Pochopila jsem, kdy sabotéři pracují pro mě a kdy proti mně. Kurz mi dal nástroje k oslabování sabotérů, posilování kreativního mozku a duševní zdatnosti. Dokážu se rychleji uklidnit, pozitivně naladit, s chutí se pouštím do věcí a projektů, které jsem dříve odkládala. Uvědomila jsem si vliv sabotérů na naše vztahy, dokáži pracovat s vnitřním hlasem, který vytváří tlak a pocit nedostatečnosti. Celkově se cítím spokojenější, plná energie a zvýšila se mi akceschopnost 😊.

Renata, HR manažerka


 

Co Ti program Pozitivní inteligence přinesl?

Větší klid pro práci, více řádu, ve výsledku více energie. Pocit (nejen) vyšší efektivity práce. Uvědomění si sabotérů bylo pro mě osvobozující, příjemné a myslím, že díky tomu uvědomění jsem „sama před sebou vyrostla“ 😊

Jana, HR manažer


 

Hlavní motivaci pro moji účast v PQ programu bylo lépe poznat příčiny toho, proč se v emočně vypjatých situacích chovám tak jak se chovám a najít řešení, které by mi přineslo snížení stresu a negativních emocí.

Program mi přinesl lepší poznání sebe sama, zjistil jsem příčiny svého chování a zdroj negativních emocí. Program mi pomohl přerámovat spoustu negativních situací z minulosti, tak, aby naopak byly pro mě přínosem.

Naučil jsme se díky propracované aplikaci vybudovat zvyk pravidelných cvičení své mysli, a díky programu jsem se dostal i k pravidelné meditaci.

Radek, Vedoucí Technology & Maintenance

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

pole označená * jsou povinná