Týmové koučování – reference

Níže uvedené reference jsou ověřené. Zákazníci je zaslali e-mailem.

Workshop byl velmi inspirativní. Praktické a interaktivní vedení lektorek, myšlenky a zkušenosti z praxe ostatních účastníků mne dokonale vtáhly do dění. Přinutilo mne to více se zamyslet nad mojí rolí jak v pracovním, tak v osobním životě. Děkuji taky za možnost pracovat v týmu se skvělými lidmi a pevně věřím, že zůstaneme v kontaktu i do budoucna. Děkuji!

Petra, SKY SELECT


Velmi děkuji za profesionálně vedený workshop.
Díky vašemu lidskému a podporujícímu přístupu, byla navozena atmosféra maximální důvěry a podpory pro sebereflexní části workshopu. Výkladová část byla velmi srozumitelná. I po více jako 20 letech v businessu a mnoha absolvovaných školení, byl pro mne workshop velmi inspirující ve smyslu nových pohledů na osobnostní leadership, v kontextu pilířů pozitivní psychologie.
Váš workshop bych vřele doporučila všem kdo již jsou a nebo aspirují na „lídrovskou“ pozici a nejen těm. Také všem kdo chtějí jít svojí životní cestou smysluplně, maximálně využívat silných stránek a nacházet to co je baví a uspokojuje.
Velmi děkuji a přeji vám mnoho dalších spokojených klientů.

Liba, GSK


Ještě jednou děkuji za skvěle strávené dva dny společně s vámi a dalšími kolegy. Co mi setkání přineslo a co se mi líbilo:
1.    Vyjasnění mých silných stránek. Poprvé jsem si uvědomil, v čem jsem opravdu dobrý a jaký to má vliv na lidi kolem mě. Jsem si opravdu jistý sám sebou.
2.    Uvědomění si, že mě práce vlastně baví a potvrzení si čemu chci a čemu nechci dávat energii. Doufám, že mi to přinese ještě více energie a menší únavu.
3.    Setkání se zajímavými lidmi a společná práce, diskuse, výměna názorů a zkušeností. Po celou dobu jsem cítil dobře a doba, kdy jsem se dostával do nekomfortní zóny, byla přiměřená a snesitelná.
4.    Výborný oběd a moc pěkné prostředí v bistru.
5.    To všechno dohromady mi dalo velké sebevědomí a dobrý pocit ze sebe a hodně pozitivní energie.
Prosím o zaslání dalších termínů. Chci na workshop poslat oba své podřízené, ale každého zvlášť.

Tomáš, TPCA


Leadership 3D – Sám sebou ve své roli byli pro mne dva dny, kdy jsem se mohl zastavit a uvědomit si, jak to mám dnes já, co je pro mne důležité a jak se mohu inspirovat tím, jak to mají druzí.
Zkušenosti, přístup a styl práce lektorek mi vyhovoval. Byla to kombinace již prožitého, společně s ověřenými koncepty uznávaných autorů v oblasti osobnostního růstu, výkonnosti a motivace.
Za sebe rád tento WS doporučím těm, kteří chtějí na sobě pracovat. Oba dny probíhaly v příjemné, otevřené a tvořivé atmosféře.

Robert, Richter Gedeon


Záměrně jsem si nechala delší čas na tuto odpověď, abych nebyla ovlivněna jen momentálním nadšením. I s delším odstupem musím potvrdit, že workshop byl pro mne velmi užitečný. Líbí se mi, jak vyváženě kombinujete teorii s prožitkem, jak vytváříte prostor pro zamyšlení a vstřebání nabízených poznatků.  Co oceňuji nejvíce, že nevnucujete, ale nabízíte a necháváte na každém hloubku, do které chce zajít. Je výborné, když je skupina disjunktní – jak říkal MilanJ, díky pestrosti skupiny je workshop obohacující o rozhled, jaký je svět za dveřmi našeho koncernu a vytváří to další dimenzi pro sdílení.
Ještě jednou děkuji za skvělý zážitek a úžasnou a silnou inspiraci.

Martina, RWE


V dnešní době zaměřené na negativní jevy a v nejlepším případě na jejich odstraňování, potlačování, …, mi přijde myšlenka, zaměřit se na to pozitivní a posilování pozitivního, jako velmi povzbuzující. Je dobré se v tom neustálém shonu občas zastavit a připomenout si, že kromě mnoha chyb, neznalostí a nedostatečností má člověk také soubor schopností, dovedností a znalostí, na kterých je možno stavět, a které je reálně možné do budoucna dále rozvíjet.
V dětství, kdy mi ještě citáty připadaly jako úžasná objektivní moudra, byl můj nejoblíbenější citát (nejčastěji přisuzovaný Marku Twainovi) tento: “Nejjistější místo, kde naleznete pomocnou ruku, je konec Vašeho ramene.“

Milan, Allianz


Na workshopu se mi líbilo:
–    nenásilné předání nových informací všem účastníkům
–    využití flipů a aktivní zapojení jednotlivců
–    propojení teorie s vizualizací aniž bychom si museli pročítat pouze „suchou teorii“
–    příjemné prostředí, slané rohlíky a ovoce jakožto občerstvení vynikající
–    skupina účastníků byli příjemní lidé

Nikola, RWE