Uskutečnili jsme...

3.9.2020

Týmový výjezd Compliance ČEZ

Týmový výjezd s týmem Compliance. V Chateau Šanov jsme společně strávili skvělý den, kdy se nám podařilo vytvořit společný prostor ke sdílení, a diskusi toho, jak se nám daří, co funguje, kam chceme směřovat a co případně chceme a potřebujeme upravit. Zamýšleli jsme se nad vizí týmu a posbírali první podněty k tomu, kam se v budoucnu jako obor profilovat. A samozřejmě jsme si užili i legraci.

13.8.2020

Řízení změny v rámci Akademie UP!Leader innogy – online workshop

V rámci akademie UP!Leader jsme měli naplánovaný celodenní workshop Řízení změny. Vzhledem k situaci jsme se rozhodli udělat ho celý on-line. Bylo jasné, že celý obsah musím upravit pro on-line prostředí. Takže jsem připravila spoustu cvičení, aby si účastníci mohli hned všechno vyzkoušet. Osvědčilo se mi dopředu poslat účastníkům pracovní materiály na cvičení a zařazovat krátká energetizující cvičení či experimenty.

17.7.2020

Úspěšné ukončení dalšího běhu Výcviku systemického koučování

Další běh Výcviku systemického koučování se v pátek 17.7. úspěšně uzavřel. Původně jsme plánovali zkoušky na 25.4., ale zasáhl do toho Covid-19. Vždy mám smíšené pocity, radost z toho, kam se účastníci za půl roku posunuli a trochu smutek, protože pokaždé máme skvělou skupinu a báječnou atmosféru. Další běh zahajujeme 16.10.2020. A co o výcviku říkají účastníci? Přečtěte si zde.

1 trénink vykladačů Motivačních map
26.6.2020

První trénink specialistů na výklad Motivačních map

Zahájili jsme první trénink Licensed Practitioners – specialistů na výklad Motivačních map v češtině. Na našem prvním setkání jsme se zabývali tím, co je motivace, její složky, propojení s výkonem a jaké jsou tři hlavní oblasti motivace. Představili jsme si 9 motivátorů, možné konflikty mezi nimi a začali se učit postup výkladu výsledků testu Motivační mapy. Opět jsem se snažila držet hesla „Škola hrou“, jak můžete vidět na fotce.

17.-19.6.2020

Manažerská triáda pro Slůně

Skvělé tři dny Manažerské triády v Ostravě, po dlouhé době workshopy osobně, bylo to skvělé. Shodli jsme se na tom, že vedení lidí je krásná práce, a zároveň jedna z nejobtížnějších. Obrázek flipchartů je z prvního dne, kdy jsme se věnovali roli manažera a motivaci.

EPALE

11.6. 2020 

Webinář „Jak zaujmout své účastníky aneb Role motivátorů ve vzdělávání“
proběhl na platformě EPALE 11.6.2020. Záznam webináře můžete sledovat zde.

19.2. 2020 

Týmový workshop Pro Nadační fond Veolia

Máte rádi týmové workshopy? „Já moc – je to skvělá práce, kdy se s týmy v různých typech aktivit, her a debatách zaměřujeme na poznání jejich charakteristik, silných stránek, talentů a tomu, jak tým ladí dohromady. Do toho přináším střípky inspirace a vždy si užijeme i spoustu legrace.“, říká koučka Pavla Pavlíková. Naposledy s týmem Nadačního fondu Veolia rozebíraly výsledky MBTI testu a připravovaly se na změnu pomocí vizualizace Čtyř pokojů změny.

5.2. a 11.2.2020

Workshopy Motivační mapy aneb jste Obránce, Ředitel či Tvůrce v Praze a Brně

Ve spolupráci se společností T2G v rámci programu mezifiremního mentoringu proběhly workshopy Motivační mapy aneb jste Obránce, Ředitel či Tvůrce. V Praze a v Brně jsme se učili jazyk motivace, seznamovali se s 9 motivátory, pomocí motivačních karet odhadovali, co je důležité pro každého individuálně a debatovali o využití diagnostického nástroje motivační mapy pro jednotlivce, manažery a jejich týmy. Skvělé 2,5 hodiny, úžasní účastníci, spousta otázek. Další workshop bude probíhat v Praze 27.3.

24.1.2020

Workshop na téma týmová Motivační mapa

Pátek byl pro Pavlu skvělý den – vedla workshop Motivační mapy pro tým, kdy rozebírali kompletní týmovou mapu – tedy motivátory jednotlivých členů týmu a také jak jako tým ladí dohromady, co jsou týmové motivátory, kde mohou vzniknout konflikty, jaký je index změny týmu – (byl vysoký – 76% – není divu – jednalo se o tým IT vývoje). Úžasné 4 hodiny, o tom, co je motivace, její složky, jak podpořit svou motivaci, jak podpořit motivaci druhých. Workshop – seznámení s motivačními mapami se koná 27. března 2020.

10.-11.1.2020

Výcvik systemické koučování

Výcvik systemické koučování se nám přehoupl do druhé poloviny, mám skvělé a aktivní studenty, 7 z 8 již vypracovali nejnáročnější domácí úkol – kompletní rozbor rozhovoru (každého vstupu kouče). Za odměnu byla chvilka canisterapie s Genýskem 😊 Teď bude na mně vypracovat podrobnou zpětnou vazbu, vytáhnout to dobré, aby věděli, na čem stavět a ukázat možné směry a způsoby. Další běh výcviku začíná 13.3. Přidejte se. Informace zde.

8.1.2020

Nový rok v plném proudu. Jak u Vás?

Zahájila jsem v pondělí tréninkem dalších 6 Licensed Practitionerskoučů akreditovaných pro výklad motivačních map, a protože se držím hesla škola hrou, v neděli jsem 2 hodiny připravovala kartičky pro snazší zapamatování motivátorů a clusterů. Část je na fotce 😊. V úterý první lekce ve štěněcí školce s Genýskem. Došel si pro pochvalu poté, co se mu povedlo proběhnout tunel. Pondělí i úterý jsme si náležitě užili a kartičky měly velký úspěch.

30.12.2019

Loučíme se s rokem 2019.

Byl plodný. Máme za sebou:

  • 106 dní workshopů, kurzů a výcviků
  • 140 hodin individuálního koučování
  •  65 rozborů motivačních map
  • 8 lekcí s Genýskem ve štěněcí školce.

Dobrá práce, šikulky 😊 Tlapku na to!

12.12.2019
Projekt Manažerem poprvé

Rozloučili jsme se s další skupinou projektu Manažerem poprvé. Náš čtvrtý den byl zaměřený na manažerské rozhovory – hodnotící, přijímací a o nedostatečném výkonu. Také jsme probírali možné přístupy k problému – trénovali přerámování a vytváření řešení na základě dobrých zkušeností z minulosti.

10.12.2019
Workshop Manažerské triády

Třetí workshop Manažerské triády pro innogy – zakončovali jsme naše 2,5 měsíční setkávání nad rolí manažera, tentokráte jsme se věnovali zpětné vazbě, manažerských rozhovorům a tipům pro porady.

 

 

9.12.2019
Týmový workshop pro KC innogy

Týmový workshop pro KC innogy – o poznání sebe a svých kolegů v různých typech aktivit – luštili jsme Hádanky, hledali cestu Labyrintem, soutěžili o Krále/Královnu empatie – byla královna, zjišťovali jsme, jaké týmové role jednotliví členové týmu mají. Připomněli si Čtyři pokoje změny a sdíleli, čeho si na spolupráci ceníme a čím bychom ji mohli vylepšit.

5.12.2019
Efektivní komunikace a rozvoj vztahů

Efektivní komunikace a rozvoj vztahů s auditovanými pro SZIF, opět pod záštitou ČIIA. S interními auditory si vždy užijeme sdílení a diskuse, rádi ověřujeme různé experimenty ohledně lidské mysli a vnímání a je u toho spousta legrace.

3.-4.12.2019
Budování týmu a networking

Budování týmu a networking s vedoucími interního auditu, Compliance a řízení rizik ARC Letiště Praha, pod křídly ČIIA. Pokračování workshopů z října 2019.

27.-28.11.2019
Challenging coaching

Manažer v roli kouče: hodná máma nebo zlý táta? Zahájili jsme
trénink Challenging coaching – v prvním dvoudnu jsme pracovali s
mírou podpory a výzvy a věnovali se prvním dvěma pilířům modelu
FACTS – zpětné vazbě a zodpovědnosti. Užili jsme si různá
cvičení, trénink na příkladech z praxe a sdílení. Budeme
pokračovat v lednu.

 

 

14.11.2019
Trénování na zámku

V krásném areálu zámku Ctěnice Muzea hlavního města Prahy jsme se věnovali tomu, jak jednat s obtížnými komunikačními partnery a jak se podpořit v náročných situacích. Vzájemně jsme hledali, co nám funguje, jak pracovat s emoční a logickou rovinou, zkoušeli jsme pokaženou gramofonovou desku, velký úspěch měly čtyři uši a tři mozky a mnohé další. Spousta sdílení, inspirace, zábavy a skvělé občerstvení. A k tomu navíc nová výstava o knihtisku v Čechách v prostorách zámku, prostě skvělý den.

 

 

12.-13.11.2019
Další skupina Manažerem poprvé

Byla zahájena další skupina Manažerem poprvé, a to v KB.

 

18.-19.10.2019
Další běh Systemického koučování

Vyrazili jsme na cestu krásami Systemického koučování. V pátek 18.10. jsme s 8 účastníky zahájili další běh výcviku. Budeme zkoumat, jak funguje komunikace, jak přemýšlíme o sobě a o druhých a jak nám způsob přemýšlení může pomoci při práci s lidmi. Zároveň se budeme učit strukturu rozhovoru zaměřeného na řešení a spoustu nástrojů a technik kouče.

 

 

15.-17.10.2019
Akademie úspěšného vedení a rozvoje vztahu se stakeholdery pro útvar ARC Letiště Praha

Jak budovat a rozvíjet vztahy se stakeholdery a vytvářet značku interního auditu, řízení rizik a compliance? Užili jsme si další tři dny Akademie úspěšného vedení a rozvoje vztahu se stakeholdery, kdy propojujeme dlouholetou zkušenost z řídících pozic interního auditu Iva Středy a Pavly Pavlíkové – koučky zaměřující se na využití principů a technik koučování v komunikaci a práci s lidmi. Opět pod hlavičkou ČIIA, tentokráte pro Letiště Praha.

 

 

14.10.2019
Přijímání a dávání zpětné vazby

Proč je dobré dávat zpětnou vazbu? A proč to bývá obtížné? Jaký přístup zvolit? Jaké techniky můžeme použít? Jak odhalit druhému slepou skvrnu? A na spoustu dalších otázek jsme hledali odpověď na workshopu Přijímání a dávání zpětné vazby pro akademii UP!Leader v Ostravě.

 

 

2.10. a 8.10.2019
Zahájení dalších skupin v projektu Manažerem poprvé

Byly zahájeny další dvě skupiny v projektu Manažerem poprvé pro KB, probírali jsme roli manažera, motivaci a možné přístupy k lidem, speciálně zaujal žebřík tlaku a tahu.

 

 

5.10.2019
Zakončení výcviku Systemické koučování

V sobotu jsme zakončily další běh výcviku Systemické koučování. Malá motivace zabrala a všechny dámy, které se dostavily ke zkoušce, obstály. Další výcvik začínáme 18.10.2019. Těším se na další skupinu, se kterou budeme 7,5 měsíce objevovat krásy koučování. Více informací najdete zde.

 

 

17.9. a 1.10.2019
Manažerská triáda

V těchto dnech se konaly nové běhy workshopů Manažerská triáda, jeden veřejný a jeden pro společnost innogy.

 

 

24.9.2019
Workshop Time management 4. generace

„Nerozhoduj se nenahřátý“, technika zrání, 10-ti minutové sprinty, zákon 1. dojmu a zákon 3 minut, priority, soustřeď se na důležité – to (a nejen to) jsou hlavní body, které si odnesli účastníci z workshopu Time management 4. generace. V zajímavých prostorách společnosti OKIN jsme strávili skvělý den s lidmi z The Duke of Edinburgh’s International Award, Czech Republic.

 

 

21. a 22.9.2019
Kurz Designer/ka interiéru – workshop Budování značky  

„Hledejte v lidech sílu, nikoliv slabost, hledejte v nich dobro, nikoliv zlo. Obvykle totiž nacházíme to, co hledáme.“ Tenhle citát nás provázel workshopem Budování značky v rámci kurzu Designer/ka interiéru. Hledali jsme silné stránky, co funguje, co se nám daří, protože právě na tom stavíme svou značku. Výsledkem byla skvělá atmosféra a hlavně povzbuzení a chuť do další práce.

 

13.9.2019
Seznámení s výcvikem koučování

V pátek 13. září jsme se sešli  v koučovně INNERGY na workshopu Seznámení s výcvikem koučování. Odpověděli jsme na spoustu otázek o výcviku, koučování, systemickém přístupu a zkoušeli jsme cvičení na podporu jedné z koučovských kompetencí – budování vztahu. Pojďte s námi do dalšího běhu výcviku od 18.10.2019. Více informací zde

10.9.2019
Workshopy Manažerem poprvé

V úterý proběhl poslední ze série čtyř workshopů Manažerem poprvé – navázali jsme na zpětnou vazbu a věnovali se manažerským rozhovorům – hodnotícím, přijímacím a rozhovorům o nápravě výkonu. S tím souvisí, jakou reakci na nepříjemnou zprávu očekávat a jak přistupovat k problému. Podobným tématům se věnujeme na workshopech Manažerské triády, která začíná 17.9. Více informací zde.

 

11.6.2019
Workshop pro oddělení interního auditu brněnského magistrátu

Další pěkná akce – workshop pro oddělení interního auditu brněnského magistrátu. Protože interní audit je také o změně, zkoumali jsme pomocí modelu 4 pokoje proces změny, jak reaguje náš mozek ve změně a potkali se se SARAH, která reaguje na nepříjemnou zprávu.

6.6. 2019
Vzdělávací a rozvojový jarmark pro HR innogy

Krásná akce za námi – Vzdělávací a rozvojový jarmark pro HR innogy, 3 témata: Mindfulness, Elevator Speech, Agile & Změna, 60 účastníků, tři lektorky: Marcela Janickova, Jana Erbenová a Pavla Pavlíková, PCC.

4.6.2019 
Workshop pro společnost innogy

Workshop Koučovací techniky v manažerské praxi pro oddělení reklamací a požadavků innogy – probíraly jsme model osobnosti, složení týmu, přístupy k lidem, tlak a tah.

 

 
30.5.2019
Workshopy Manažerem poprvé

Když vedete lidi, děláte jednu z nejkrásnějších a zároveň nejobtížnějších pozic. Ráda podporuji manažery v tom, aby dosahovali se svými týmy výsledků a zároveň je práce těšila. Proto 30.5.2019 odstartovaly workshopy Manažerem poprvé pro Komerční Banku. Čekají nás 4 dny postupně s 5 skupinami a těmito tématy: Manažer a jeho tým, Zpětná vazba a hodnocení a Manažerské rozhovory.

 

 

17.-18.5.2019
Výcvik systemického koučování

Skončil Výcvik systemické koučování, který startoval v říjnu 2018. Všech 7 účastnic úspěšně složilo závěrečné zkoušky, byla výborná motivace a povzbudit přišel i Genius Zachary Ligoretto. 

 

 

14.-16.5.2019
Workshopy pro ČIIA

Proběhl další běh Akademie úspěšného vedení interního auditu II. pro ČIIA – s podtitulem Budování značky interního auditu aneb prodej, marketing a networking

13.5.201
Manažerská triáda

Uzavřel se další běh Manažerské triády – třetí workshop se věnoval zpětné vazbě a tipům pro přijímací, hodnotící rozhovory a rozhovory o nápravě výkonu.

 
15.-16.4.2019 
Výcvik systemické koučování 

Půl roku uteklo jako voda a loučím se s dalšími absoventy Výcviku systemického koučování. V úterý 16.4. úspěšně složilo zkoušky 9 koučů z innogy. Už teď mi chybí naše skvělá setkání, zvídavá, plná legrace, nových přezdívek, našich hlášek a rozborů rozhovorů. Udělali jsme kus práce. Další běh výcviku otevíráme 18.10.2019.

3.-4.4.2019
 Leadership Coaching Skills Program pro společnost ADP

Pátým setkáním jsme zakončili Leadership Coaching Skills Program pro společnost ADP. Program byl jedinečný tím, že ho oba lektoři, Pavla Pavlíková a Rudolf Vaco, připravili a vedli v angličtině.

28.3.2019
Workshopy pro společnost Moneta

Ve čtvrtek 28. března koučka Pavla Pavlíková, PCC vedla dva workshopy o zpětné vazbě pro společnost Moneta. Zabývali se jedním velkým mýtem ohledně zpětné vazby, rozdílem mezi nálepkováním a tvarováním a zkoušeli, jak dát transformativní feedback.

13.3.2019  
Manažerská  triáda

Odstartoval již třetí běh Manažerské triády – Role, lidi, výkon. Nový běh nás čeká 17.9.2019.

8.-9.3.2019
Výcvik systemického koučování

Zahájili jsme nový běh Výcviku systemického koučování – dalšího půl roku se budeme setkávat nad vedením koučovacích rozhovorů. Další běh začíná 18.10.2019.

26.-28.2.2019
Workshopy pro ČIIA

Pavla Pavlíková a Ivo Středa vedli workshopy Akademie úspěšného vedení interního auditu I. pro Český institut interních auditorů.

 
Moje značka - škola interiérového designu Creatio
26.-27.1.2019
Škola interiérového a bytového designu

Dva dny jsme se zabývali tématem Moje značka – komunikace s klientem společně s účastníky kurzu Designér/ka interiéru ve škole interiérového a bytového designu Creatio.

 
17. – 18.1.2019
Trénink Challenging coaching

V pátek 18.1. jsme zakončili 2. setkání otevřeného tréninku Challenging coaching. Vyzkoušeli jsme různé techniky pro stanovování odvážných cílů. Testovali jsme, jak kalibrovat napětí během rozhovoru. Ostřili intuici a systémové myšlení a trénovali, jak vnést různé perspektivy a hlediska zainteresovaných do rozhovoru. Vyzkoušeli jsme toho opravdu hodně, takže účastníci si sami kromě inspirace odnesli i spoustu vyřešených témat. Další trénink vedený koučkou Pavlou Pavlíkovou začíná 10.4. 2019.

15.1.2019
Manažerská triáda pro innogy Gas Storage

V úterý 15.1. jsme zahájili Manažerskou triádu pro innogy Gas Storage. Se zkušenými manažery jsme v rámci workshopu debatovali, co se jim daří v práci s lidmi, upozornili na riziko neuzavřených tvarů, zkoumali jejich týmy a sdíleli zkušenosti s motivací.

10.1.2019
Týmový workshop pro interní audit České pojišťovny

Moc hezký den s týmem interního auditu. Rekapitulovali jsme a oslavovali rok 2018 a vyráběli vision board pro rok 2019. Úžasná atmosféra, hloubka a zároveň legrace.

15. – 16.11.2018
Challenging coaching

Ve čtvrtek a pátek jsme se věnovali Modelu FACTS v koučování, zatím máme za sebou první dva pilíře – odvážnou zpětnou vazbu a zodpovědnost. Mimo jiné jsme probírali, s jakou reakcí je potřeba počítat, když dáváte zpětnou vazbu na to, co brzdí nebo se nedaří.

13.11.2018
Manažerská triáda

Byl zahájen nový běh workshopů Manažerská triáda. Další běhy začínáme 22.1.2019 a 13.3.2019.

24. – 25.10.2018
Leadership Coaching Skills Program 

Pavla Pavlíková s Rudolfem Vaco zahájili Leadership Coaching Skills Program pro manažery společnosti ADP.

23.10.2018
Národní konference ČIIA

Na národní konferenci ČIIA „Návrat ke kořenům“ přednášela Pavla Pavlíková na téma A jaký byl ten audit? Aneb zázračná zpětná vazba.

15. – 17.10.2018
Akademie úspěšného vedení interního auditu II

Takto pěkně jsme s Ivem Středou „vytapetovali“ učebnu v ČIIA The Czech Institute of Internal Auditors. Třídenní workshop Akademie úspěšného vedení interního auditu II o budování značky interního auditu je za námi. Opět jsme si užili sdílení zkušeností, interaktivní cvičení, experimenty a osvědčené modely.

 

 

12.10.2018
12. běh výcviku Systemického koučování

12. běh výcviku Systemické koučování jsme zahájily se 7 účastnicemi. Na prvním setkání jsme se věnovaly tomu, jak lidé vnímají, jak lehké či těžké je se měnit a rozebíraly jsme fáze koučovacího rozhovoru.

 

10.10.2018
Workshop Manažer v roli kouče: Hodná máma nebo zlý táta?

Během workshopu „Manžer v roli kouče: Hodná máma nebo zlý táta?“ jsme hledali užitečnou rovnováhu mezi podporou a výzvou, a blíže se seznámili s pilíři Feedback, Tension a System Thinking modelu FACTS Challenging coaching.

 

01. – 02.10.2018
Výcvik systemického koučování – společnost innogy

Začátkem října zahájila Pavla Pavlíková, PCC v Ostravě Výcvik systemického koučování – skvělá skupina innogy, spousta zajímavých diskusí a také hodně legrace. Účastníci se zabývali systemickým přístupem, jak si vytváříme realitu a zda lze měnit druhé. Probírali strukturu koučovacího rozhovoru, sbírali témata a formulovali cíle. 

 

22. – 23.9.2018
Workshop Moje značka – Komunikace s klientem

O víkendu koučka Pavla Pavlíková, PCC vedla workshop Moje značka pro studentky školy interiérového a bytového designu Creatio. Proběhla spousta cvičení, překonávaly se komfortní zóny. Děvčata šla do všeho s odvahou. Ať se daří při budování značky!

 

20.9.2018

Dnes jsme zahájili sérií tří workshopů Manažerská triáda – Role, lidi, výkon. Nastavovali jsme roli manažera – co se od něj očekává, jaké činnosti a v jakém poměru, zabývali jsme se kompetentností a kdo jsou pilíře a rozbušky v týmu a jak motivovat. Přidejte se do dalšího běhu: zahajujeme 13.11.2018.

9.-10.8.2018

Ve druhé části tréninku Challenging coaching jsme se věnovali odvážným cílům, kalibraci napětí a systémovému myšlení.

6.8. a 8.8.2018

Pokračujeme v sérii workshopů pro vedoucí Ford Stores v rámci projektu Customer Engagement Movement. Tentokrát jsme zkoumali motivaci – její zabijáky, motivační teorie a tipy pro motivaci. Zvláště u debaty o základních potřebách jsme se dost nasmáli. 

23.7.2018 

Mediace v Richter Gedeon 

Zahájili jsme zajímavý program pro společnost Richter Gedeon, s cílem budování vztahů a řešení konfliktů. Kombinujeme společná setkání s individuálním koučováním. Klíčovým tématem prvního setkání byl „Začarovaný kruh“ a těšíme se na osobnostní týmové role.

 

20.7.2018

Realizace projektu CEM (Customer Engagement Movement).

Vytvářeli jsme obraz dealerství v rámci projektu Customer Engagement Movement pro společnost Ford. Bylo milé a zároveň zajímavé sledovat reakce zaměstnanců – debatovali, smáli se, chodili se dívat, co nového přibylo. Po 3 hodinách, kdy postupně svými obrázky a komentáři přispěli všichni přítomní zaměstnanci, jsme hotový obraz přemístili do jídelny. Jsem zvědavá, co na něm přibude do mé další návštěvy.

 

12.6.2018

Dnes proběhl pěkný workshop Manažer I pro vedoucí AUTO IN skupiny rámci projektu Customer Experience Movement. Více najdete v článku Pavly Pavlíkové Manažerská triáda I. 

 
8.6.2018

Poslední Setkání s výcvikem systemického koučování před prázdninami proběhlo v pátek 8. června 2018. Další možnost setkat se s koučkou Pavlou Pavlíkovou, PCC a poznat atmosféru Výcviku systemického koučování je 16. srpna nebo 14. září. Samotný výcvik začíná 12. října 2018.

 

 
23.-24.5.2018

Koncem května proběhly první dva dny tréninku  Challenging coaching. Pokud Vás zajímá, kdy podpořit nebo kdy provokovat, nastavovat zrcadlo a propojovat na širší realitu přečtěte si sérii článků nebo se připojte v dalším běhu. Začínáme 15. listopadu 2018.

 

21.-22.5.2018

Na workshopu Efektivní komunikace pro společnost CR Bard jsme testovali principy a zákonitosti komunikace, zkoumali emoční a faktickou rovinu komunikace a jak to vypadá, když se emoční rovina „splaší“, vyjednávali partnerské dohody a hledali výhody různých komunikačních přístupů.

29.5.2018

Začátkem června proběhlo pokračování Manažerské triády s názvem „Mám tým – Jak vše nevymýšlet sám aneb táhnout nebo tlačit“. Se skupinou 10 účastníků z innogy Česká republika a innogy Gas Storage, s.r.o. jsme se zabývali operativou a strategií v řízení lidí, zkoumali, kdy je dobré táhnout a tlačit, kolik prostoru dát lidem a vytvářeli strukturu rozhovoru zaměřeného na řešení. Přidejte se do otevřených workshopů Manažerská triáda I-III i Vy.

17.5.2018

Proběhla další Akademie úspěšného vedení interní auditu pro The Czech Institute of Internal Auditors, který vedla Pavla spolu s Ivem Středou. Pokračování Akademie chystáme od 15.10. a 10.12. Na fotce před flipcharty pózuje Pavla s vizualizací Tří mozků: plazí, savčí a racionální.

23.3.2018

Manažerská triáda I. – Tak a jsem manažer.

Pavla zahájila v pátek 23.3.2018 v krásných prostorách Creative Space v innogy sérii workshopů Manažerské triády. První workshop jsme příhodně nazvali Tak a jsem manažer. Účastníci byli skvěle aktivní, takže jsme se vypořádali se všemi otázkami: Co je moje role? Mám rozbušky či pilíře? Jak na motivaci? Další díl nás čeká v květnu.

14.-16.3.2018

Týmový výjezd oddělení interního auditu České pojišťovny

Pavla si minulý týden užila týmový výjezd s interním auditem České pojišťovny. Věnovali se nastavení rolí, týmové spolupráci a také typologií DISC. Střídali  aktivity vážnější, tvořivé i vyloženě hravé. Doufá, že se podařilo již výborně fungující tým posunout ještě dále.

 

29.1.2018

Odvážná zpětná vazba
Krásný workshop s produktovými manažery společnosti Gedeon Richter na téma Odvážná zpětná vazba. Vyvrátili jsme jeden kognitivní omyl ohledně výkonu a zpětné vazby, zabývali se různými přístupy ke zpětné vazbě, kde byl prostor využít i Pavliny oblíbené slicky notes :), a trénovali, jak dát odvážnou zpětnou vazbu.

 

26.1.2018

Dne 26.1.2018 začal další běh výcviku Systemické koučování. Zabývali jsme se systemickým přístupem, jak funguje komunikace, jak nás mozek někdy pěkně šálí. Mapovali jsme komunikační styl a probírali jednotlivé fáze rozhovoru zaměřeného na řešení. Další běh otevíráme 19.10.2018.

 

1.1.2018

Rok 2018 plný lásky, radosti, splněných snů a odvážných cílů, přeje INNERGY, s.r.o.

 

2.11.2017

Akademie úspěšného vedení interního auditu
Další skvělá akce proběhla na přelomu října a listopadu – Akademie úspěšného vedení interního auditu. Během tří dnů jsme se s řediteli a vedoucími týmů interních auditů zaměřili na tři okruhy lidí, se kterými vedoucí interního auditu spolupracuje a kteří jsou důležití pro úspěch interního auditu. Další běh nás čeká 6. – 8. 12. 2017.

20.10.2017

Výcvik systemického koučování I
V pátek 20. října začal další Výcvik systemického koučování. Účastníci v rámci úvodních informací – o systemickém přístupu, jeho kořenech a fázích koučovacího rozhovoru, měli možnost zjistit, jakým způsobem se dívají na svět a vyzkoušet si první fázi koučovacího rozhovoru. Zajímá-li Vás podrobněji, jak výcvik probíhá, připojte se k nám 10. listopadu na ochutnávku zdarma. Více informací naleznete zde.

13.10.2010 

Týmový výjezd pro společnost EY
Pavla uskutečnila během října šest velkých akcí. Jednou z nich byl týmový výjezd pro společnost EY, kde rozvíjeli „best practice“ interního auditu a zamýšleli se nad tím, jak dělat skvělý interní audit pro různé klienty. Mimo to zvyšovali všímavost pomocí aktivity : „Detaily v pohybu“ a hlavně si to užili. Více informací o týmovém koučování naleznete zde.

 

 

11.10.2017

Workshop pro společnost Nano
Jak podpořit firemní hodnoty a uvést je v život? Použijte příběhy. V rámci série workshopů pro společnost Nano jsme sdíleli příběhy a hledali, jak se v nich odráží hodnoty společnosti.

3.10.2017

Ochutnávka tréninku Challenging coaching
V úterý 3. října proběhla již druhá ochutnávka tréninku Challenging coaching. Účastníci měli možnost během praktických ukázek zjistit, jak to mají s podporou a výzvou ve svých životech a zda více inklinují k MAMA či PAPA koučování/vedení lidí. Zajímá-li vás, co se skrývá pod názvem novinky – Challenging coaching, přijďte se podívat 23. listopadu od 9:00 do 11:00 hodin na další ochutnávku tohoto tréninku. Více informací o tomto směru také načerpáte při čtení článků zde.

14.9.2017

Setkání absolventů výcviků
První velké setkání absolventů výcviků systemického koučování z let 2013-2017 proběhlo 14.9. Skvělá akce – pojali jsme to kreativně a inspirativně. Sdíleli jsme techniky pro práci s lidmi, tvořili umravňovač diskuse a krabičky na dárek z moosgummi, posílali antistresové pohlednice, prostě se bavili.

 

16.7.2017

Odvážné cíle trochu jinak
Pavla má v koučování několik oblíbených témat, jedním z nich je i „Challenging coaching“ Jako horolezkyně má s odvážnými cíli a výzvami mnoho zkušeností. Jeden z těchto cílů si splnila v neděli 16. července 2017, kdy za krásného počasí zdolala východním hřebenem „Hintergrat“ nejvyšší horu Tyrol – vrchol „Ortler“ (3905m).

 

16.6.2017

V pátek 16. června jsme uskutečnily poslední předprázdninové Seznámení s výcvikem koučování. Seznámení probíhalo ve velmi příjemné atmosféře a účastníci měli opět možnost si vyzkoušet koučovací techniku. Další příležitost zažít, jak koučka Pavla Pavlíková, PCC vede výcvik, budete mít na podzim 2017. Konkrétní termíny a více informací naleznete zde. Seznámení s výcvikem je zdarma. Přidejte se i Vy!

 

 

31.5.2017

Další úspěšné absolventky výcviku Systemické koučování složily zkoušky v sobotu 27.5. S velkou radostí Pavla vyplnila tabulku a předala certifikáty. Přidejte se na další běh Výcviku Systemického koučování I, který začíná 20.října 2017.

 

 

11.04.2017

První Seznámení s výcvikem koučování proběhlo ve velmi tvůrčí atmosféře. Během dvou hodin obdrželi účastníci nejen informace k výcviku, ale zejména si vyzkoušeli koučovací techniku, prověřili jeden z principů fungování mysli a získali tak inspiraci. Přidejte se také. Další možnost je 27. dubna a 11. května.
Seznámení s výcvikem je zdarma. Více informací naleznete zde.

 

8.03.2017

Uskutečnili jsme další workshop pro oddělení transakcí společnosti EY s
názvem: „Transakce bez holek? Možná kdysi…“
Se studentkami vysokých škol a kolegy z Transakcí a HR EY jsme hledali
odpovědi na otázky, o čem jsou transakce, jak vypadá práce v transakcích
a že holky jsou v transakcích vítány.

 

3.03.2017

Mám radost! V pátek jsme zahájili nový běh Výcviku systemické koučování. Skvělé dva dny o systemice, o koučování, trénování rozhovorů a hlavně – další skvělá skupina. Pojďte se stát součástí další zajímavé skupiny, která startuje 24.5.2017.

17.02.2017

Máme za sebou 3. setkání Výcviku systemického koučování II. Tématy byly 2 pilíře Challenging coaching – Feedback a Accountability a také jsme se věnovali následným sezením. Jsme v půlce. Další běh startuje 23.11.2017.

31.01.2017

Ford: Stala jsem se součástí skvělého mezinárodního projektu CEM společnosti FORD. A jak jinak se představit než pomocí vizualizace.

4.01.2017

Rozhovor s Barborou Nykodýmovou – „Zvyšte si osobnostní i manažerský potenciál pomocí koučinku“: o koučování, výcvicích koučování, a také o horolezení

15.11.2016

Výcvik systemický koučing I navštívila reportérka Mgr. Barbora Nykodýmová z HR News. Její reportáž z prvních dvou dnů výcviku si můžete přečíst na stránkách HR News pod názvem Systemický koučing pro práci i osobní život.

7.09.2016

Rozhovor s Ivanou Janečkovou – „O vzájemné spolupráci na vzdělávacím projektu Duhovka“