Výcvik systemické koučování II

 

O CO SE JEDNÁ?

Praktický výcvik pro absolventy Systemického koučování I., zaměřený na systemické směry Challenging coaching, SFBT a získání základních dovedností s prací s malou skupinou.

ČEMU SE BUDEME VĚNOVAT

Výcvik se bude zaměřovat na následující tři oblasti (podrobný obsah zde)

1. Systemické směry

Jak se vyvíjí systemický přístup? Seznámíme se s Hamburskou školou jako jedním z prvních směrů v systemice. Poté navážeme dalšími dvěma směry – SFBT Steve de Shazera a přístup FACTs Johna Blakeyho. Lehce se dotkneme narativního přístupu, konkrétně použití externalizace.

Budeme se věnovat principům a myšlenkovému nastavení, ze kterých jednotlivé přístupy vycházejí a technikám, které jsou pro ně charakteristické.

Cílem je, abyste si každý začali vytvářet svůj vlastní styl koučování. Jak píše nestor koučování John Whitmore, každý jinak chodíme, protože naše těla jsou odlišná, každý jinak myslíme, jelikož naše mozky jsou odlišné. Stejně tak je to s koučováním.

2. Práce s malou skupinou – týmové koučování

Jak fungují týmy? Co je dobré vědět ke skupinové dynamice. Základy práce se skupinami využijete jak pro práci se skupinami či týmy, tak při individuálním koučování s vedoucími či manažery týmů a v zásadě i s řadovými členy týmů.

3. Supervize a praxe

Také se budeme věnovat Vaší praxi, budeme supervidovat nahrávky, povedeme živá koučování, zapojíme reflektující tým.

 

Forma:

6x 2 dny

 

Cena:

Cena: 45 000 Kč

 

Časový harmonogram

první den 9-18

druhý den 9-16

 

Místo

Koučovna INNERGY, s.r.o., Pernerova 11/293, Praha 8, 1.patro

 

Termíny: 

Nyní není vypsaný žádný termín. V případě zájmu o tento výcvik nás kontaktujte zde, prosím.

 

Nezávazná přihláška

PDF ke stažení zde…