Výcviky a workshopy ONLINE

 

V současné době omezení osobního setkávání nahrazujeme prezenční formu online rozvojem.

Nyní realizujeme:

Individuální koučování – toto bylo asi nejjednodušší, již několik let pracuji s klienty ze zahraničí online. Tak jsme osobní setkání nahradili virtuálními schůzkami i s klienty z ČR.

 

Individuální motivační profil – i tady jsem již dříve rozebírala s klienty jejich motivační mapu – jejich důležité motivátory a jak pracovat se svou motivací – osobně nebo online.

 

Týmový workshop mapování motivaceworkshop podporující motivaci, komunikaci a spolupráci v týmu.

 

Workshop Motivační mapy – představíme nový praktický pohled na motivaci, její kořeny a jak s ní pracovat, seznámíme se s 9 motivátory pro práci a zkusíte odhalit, které jsou vaše, získáte informace o diagnostickém nástroji Motivační mapy.

 

Jak provést druhé změnou a sám se nezbláznit – 3 hodinový webinář pro manažery, kteří neprovází změnou jen sami sebe, ale také svoje lidi. V rámci webináře se podíváme na to, jak lidé reagují ve změně, jak komunikovat změnu a podpořit druhé a sebe.

 

Jak přežít změnu, podpořit se a kde brát radost a energii – 3 hodinový webinář pro každého, kdo se setkává se změnou. Podíváme se na to, jak nás příroda vybavila – tedy jak funguje náš mozek a s čím musíme během změny počítat. Poté se budeme zabývat tím, jak se ke změnové situaci postavit a jak se podpořit, kde brát radost a energii.

 

Manažerem poprvé – série 4 workshopů, které mohou proběhnout i jednotlivě. Každý webinář trvá 3,5 hodiny (s dvěma 10-ti minutovými přestávkami). Účastníci dopředu obdrží cvičebnici.   

Webinář doporučujeme pro skupinu do 8 osob, abychom mohli diskutovat, probírat výsledky cvičení a sdílet zkušenosti.

1. Manažer a jeho tým: Mám rozbušky či pilíře? Motivace
2. Manažer a jeho tým: Přístupy k lidem, operativa a strategie
3. Zpětná vazba a hodnocení: Nálepkování a tvarování, hodnotící rozhovor
4. Manažerské rozhovory: Jak na problém či špatnou zprávu, přerámování

 

Pozitivní inteligence – sabotéři v naší hlavě a jak s nimi pracovat. Hodinový webinář pro seznámení s tím, jak oslabovat sabotéry v naší hlavě a posilovat kreativní mozek – schopnost empatie, zvídavost, inovativnost, schopnost soustředěné akce. Na webinář je možnost navázat 6-ti týdenním programem Pozitivní inteligence – Mentální zdatnost.

 

Jak zvládnout (přežít) dobu Covidovou, podpořit se a kde brát energii

Dnešní doba je náročná a plná nejistot, náhlých změn a je normální, že se cítíme unavení, možná naštvaní.
Všude slyšíme, že to je příležitost pro nové a pro změnu. Abychom to vše zvládli, potřebujeme energii a schopnost udržet si rovnováhu.

Na našem setkání se proto společně podíváme na to, jak funguje v těchto situacích naše mysl, jak ji ovlivňovat a využívat k tomu, abychom nešli sami proti sobě, dokázali podpořit sebe a i druhé, povzbudili svou motivaci a energii.

Vyzkoušíme si různá cvičení vycházející z pozitivní psychologie, neurověd, koučování.