Výcviky a workshopy

 

Je součástí Vaší práce komunikace s lidmi? Chcete s nimi efektivněji komunikovat, užitečně je ovlivňovat, motivovat a rozvíjet? Pak jsou zde pro vás připraveny dva výcviky Systemické koučování I a Systemické koučování II.

Chcete vědět, jak docílit optimálního výkonu a zároveň rozvíjet vztahy? Kdo je PAPA a kdo MAMA manažer/kouč a kdo z nich dosahuje odvážných cílů? Přidejte se do čtyřdenního tréninku Challenging coaching.

Chcete si vyzkoušet, jak naše akce probíhají? Přijďte na dvouhodinové ochutnávkySeznámení s výcvikem koučování a Ochutnávku tréninku Challenging coaching.

Nechce se Vám absolvovat celý výcvik? Potom pro Vás máme workshopy – např. Koučovací přístup pro manažery, díky kterým zařadíte do své praxe manažera základní principy a techniky koučování užitečné pro vedení lidí. Jako základ doporučujeme absolvovat tři workshopy  Manažerská triáda I, II, III: Role, Lidi, Výkon, určené jak pro nově jmenované manažery či team leadry, tak pro manažery, kteří již mají zkušenosti a chtějí získat inspiraci v osvědčených principech a modelech práce s lidmi.